A nevezés lezárult!

Az idei 1app alkalmazásfejlesztő verseny nevezési határideje elérkezett, így új alkalmazást már nem lehet beküldeni a versenyre.

Ugyanakkor a versenyzőktől érkező visszajelzések alapján további egy hetet biztosítunk azoknak a tanulóknak és hallgatóknak, akik időben neveztek, arra, hogy esetleges tanulói/hallgatói jogviszony igazolásukat feltöltsék, illetve a hiányos nevezések esetén a hiányt pótolják.

Ezzel párhuzamosan 2015. február 27. éjfélig a már feltöltött alkalmazásokat, dokumentumokat még frissíthetik, tökéletesíthetik a versenyzők. Az alkalmazások értékelése ezután kezdődik meg.

Március első napjaiban minden olyan versenyzővel felvesszük a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából, aki azt választotta, hogy a forráskódba személyesen enged betekintést a zsűrinek.